Reklama
Reklama

Komentarze

5
M
mazerlok 🏹 Łowca
4 lata temu

Bo jeszcze trzeba wiedzieć co to ironia.

0

Zglos komentarz

D
darek24 🌾 Wieśniak
4 lata temu

A gdzie tutaj widzisz ironię? Może tego nie rozumiesz, ale On tak na poważnie.

0

Zglos komentarz

A
AQQQ62 👑 Bóg Wiochy
4 lata temu

Romeo i Żulia ...

0

Zglos komentarz

J
jurand1967 🏹 Łowca
4 lata temu

wazelina

0

Zglos komentarz

R
rafik281 🌾 Wieśniak
4 lata temu

To mówiłem ja Tomaszewski Jan, trener drugiej klasy. ... To jeszcze ja – Tomaszewski Jan, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo nie przesoliła Pani zupy i nie musiała za karę iść na mecz. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego trybunału.

0

Zglos komentarz

T
tomaszbg 😏 Szyderca
4 lata temu

Kiedyś człowiek, dzisiaj sprzedawczyk aparatowi....

0

Zglos komentarz

M
makrelson 🏹 Łowca
4 lata temu

Jasio zawsze był sługusem , czerwonym za komuny tak samo w du@sko wchodził jak dziś złodziejom pisowskim. Inaczej bronił by w Izolatorze Boguchwała , a nie w kadrze Polski.

0

Zglos komentarz

Reklama