Reklama
Reklama

Komentarze

33
W
wicia58 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Znowu się nawąchał?!

0

Zglos komentarz

Z
Zbyhu 😏 Szyderca
4 lata temu

Na codzień standardowo piedroli, ale w tym przypadku to chyba był butapren z dopalaczem...

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Ma rację, dlatego personel ochrony zdrowia, bez zbędnych pytań jest zatrudniany w zachodniej Europie.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
4 lata temu

Ta z MSW🖕

0

Zglos komentarz

D
dupa-mariana 🌾 Wieśniak
4 lata temu

a Terlecki jest najprzystojniejszy

0

Zglos komentarz

J
jwsdeoi 💩 JP 100%
4 lata temu

Tu muszę się zgodzić z tym gościem, nie jest tak źle jakby się wydawało. Zdarzyło mi się mieć kilka wypadków poza granicami Polski i serwis pozostawiał dużo do życzenia. No ale wiocha to pełen anty PiS i czego się spodziewać

0

Zglos komentarz

G
gjpk 🌾 Wieśniak
4 lata temu

W Azerbejdzanie, czy w Rosji miałeś te "kilka wypadków" mitomanie?

0

Zglos komentarz

B
Bozz 🏹 Łowca
4 lata temu

Demencjia czy wpływ butaprenu.

0

Zglos komentarz

J
Jezyk77 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Tak, widać to po nim.

0

Zglos komentarz

P
prwd 💩 JP 100%
4 lata temu

Działa najlepiej. Bo nawet jedna pani lekarz pojechała do usnarza żeby leczyć uchodźców A mnie zapisała na październik bo Rzekomo ma napięty grafik

0

Zglos komentarz

Z
Zbyhu 😏 Szyderca
4 lata temu

Pewnie wziął butapren z jakimś dopalaczem.

0

Zglos komentarz

C
cobra_verde 🌾 Wieśniak
4 lata temu

No, skoro taką mumię jeszcze utrzymuje przy życiu to pewnie coś w tym jest.

0

Zglos komentarz

H
humer 😏 Szyderca
4 lata temu

Klej był za nocny

0

Zglos komentarz

H
humer 😏 Szyderca
4 lata temu

Klej był za mocny??

0

Zglos komentarz

E
endi75 🌾 Wieśniak
4 lata temu

myślałem, że Macierewicza nikt nie pobije. Ten człowiek jest poza wszelką kategorią .

0

Zglos komentarz

M
Mieczyslaw40222 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Ja sie zgadzam, jest na dokladnie 46 miejscu, scisla czolowka.

0

Zglos komentarz

P
paulgray666 🌾 Wieśniak
4 lata temu

On jest najlepszym przykładem.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Dlatego mamy największą w Europie nadplanową liczbę zgonów

0

Zglos komentarz

O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
4 lata temu

a terlecki dalej na dopalaczach

0

Zglos komentarz

C
cyb155 😏 Szyderca
4 lata temu

Tu chyba każdy się zgodzi, że polska służba zdrowia to gów.no i to nie ważne za którego rządu.

0

Zglos komentarz

S
4 lata temu

Jest jedna z gorszych i kazda skladka jaka placimy na to to wyrzucanie pieniedzy w bloto. Ani PIS ani PO nie zamierzaja tego reformowac. PO.POLITYCY CO BYLI I W PIS I W PO: Jaki, Gowin, Sikorski, Morawiecki, Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek... No faktycznie totalna opozycja... dokladn...

Jest jedna z gorszych i kazda skladka jaka placimy na to to wyrzucanie pieniedzy w bloto. Ani PIS ani PO nie zamierzaja tego reformowac. PO.POLITYCY CO BYLI I W PIS I W PO: Jaki, Gowin, Sikorski, Morawiecki, Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek... No faktycznie totalna opozycja... dokladnie tak jak mowia w TVN/TVP...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Suszku tak zapytam chociaż znając cię to nie odpowiesz ale spytam. Powiedz mi na kogo według ciebie powinni głosować Polacy? Na jaką partię? Co ma ta "partia" do zaoferowania i jaki ma program? Poza kopiuj wklej coś jeszcze mogą zaoferować? Jak twoja "partia" zamierza reformować służbę zdrowia?

Suszku tak zapytam chociaż znając cię to nie odpowiesz ale spytam. Powiedz mi na kogo według ciebie powinni głosować Polacy? Na jaką partię? Co ma ta "partia" do zaoferowania i jaki ma program? Poza kopiuj wklej coś jeszcze mogą zaoferować? Jak twoja "partia" zamierza reformować służbę zdrowia?

0

Zglos komentarz

S
stoney 😏 Szyderca
4 lata temu

To jest przekaz do wyborców, wyborców którzy wierzą tym na których głosowali, którym nie przyjdzie do głowy sprawdzić czy nie kłamie.

0

Zglos komentarz

C
coyote33 🎖️ Snajper
4 lata temu

A u szewca znowu zabrakło kleju.

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
4 lata temu

To widać po jego odwyku....ni hooja nie pomogło.

0

Zglos komentarz

T
tezettezet 🌾 Wieśniak
4 lata temu

On tez uchodzi za jednego z najładniejszych w Europie. Jak dobrze się przyjżeć, to może i na świecie.

0

Zglos komentarz

T
tezettezet 🌾 Wieśniak
4 lata temu

On tez uchodzi za jednego z najprzystojniejszych w Europie.

0

Zglos komentarz

H
hanss66 🏹 Łowca
4 lata temu

Może ta prywatna tam gdzie się leczy pan marszałek i reszta towarzyszy.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
4 lata temu

Oni raczej się nie leczą, bo pierd..lą jak porąbani. Terlecki, Macierewicz, i ten perukarz suski od Katarzyny nawet z wyglądu niedorozwoje.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

Polski system ochrony zdrowia to jeden z najgorszych w całej Europie. Tak wynika z najnowszego raportu Euro Health Consumer Index.

0

Zglos komentarz

S
4 lata temu

Nakirany typ ze to sc****o i inne nie zdechnie i trzeba sluchac takiego piegolenia

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

Dowiem się wkońcu co oni biorą, że mają takie odloty?

0

Zglos komentarz

C
Cyber69 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Właściwie to żadna tajemnica. Podpałkę na konara ( tak tak, te niebieskie i różowe za nasza kase!) popijają alkiem z wyższej pulki. Po tym tez jest ostry szmerek w uszach. Są wśród nich tez wyznawcy orzacha koki oraz współczesnej farmakologii psychodelicznej.

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

Ten na górze chyba jeszcze klej wącha

0

Zglos komentarz

R
rafik281 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Co ten butapren robi z ludźmi

0

Zglos komentarz

A
Anonim
4 lata temu

uczodzi, ale nie za, tylko do krajów Europy... poza tym prawda:)

0

Zglos komentarz

Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Jak się jest leczonym w szpitalu MSWiA, to tak. Tam ordynator w stopniu generała WP przywozi kule posłowi! A motłoch... A kto by się nim przejmował...

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Wiemy, znamy.

0

Zglos komentarz

Reklama