Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dzieci to nie króliki doświadczalne koncernów farmaceutycznych. Lobby farmaceutyczne precz ze szkoły.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trzeba sobie wybrać jakąś niszową religię np wczesnogotycką i zażądać jej nauczania. Po roku zawsze można się rozczarować i zmienić religię na jeszcze bardziej niszową tym razem orientalną, wczesnosłowiańską lub aborygeńską. A dyrektor jak nie umie ustalić planu to niech się buja z szukaniem nauczy...
Trzeba sobie wybrać jakąś niszową religię np wczesnogotycką i zażądać jej nauczania. Po roku zawsze można się rozczarować i zmienić religię na jeszcze bardziej niszową tym razem orientalną, wczesnosłowiańską lub aborygeńską. A dyrektor jak nie umie ustalić planu to niech się buja z szukaniem nauczycieli waszej świętej przecież, lecz jakże rzadkiej religii.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pozwolono na to lata temu i nikt tego nie zmienił i nie zmieni, bo to by oznaczało konflikt władzy z Kościołem, a na to żadna władza sobie nie pozwoli, wbijcie to sobie do swoich zakutych łbów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ok. Niech będzie religia. Ale niech uczy o wszystkich religiach a nie tylko o katolicyźmie. Taki młody człowiek mogły wybrać czego chce i z czym się utożsamia a tak ma narzucony tylko jeden system.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane