Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5a sekretarki 2x po 50 000 ze sklepu z gazetami i pasmanterii dalej na stołkach? panie kierowniku
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No, jak mają być dobre te sekretarki to może i warto, w końcu ze swoich im nie płaci. Jeśli tak jest to muszą być bardzo dobre.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
TY K--WA DE**LU -CENY JUZ SĄ WIĘKSZE JAK W UNII - A ZAROBKI dokładnie TRZY RAZY MNIEJSZE - PRAWO RYNKU JEST TAKIE ŻE WPIERW PODNOSIMY CENĘ UPOSAŻENIA USŁUGI I POPYTU ZROBILISCIE INACZEJ PODATEK OD ZBYTU I MAMY INACZEJ - NO I KU--WA ZYJE MI SIĘ DOSTATNIE ( raczej dostatecznie - miska ryżu )kiedyś pr...
TY K--WA DE**LU -CENY JUZ SĄ WIĘKSZE JAK W UNII - A ZAROBKI dokładnie TRZY RAZY MNIEJSZE - PRAWO RYNKU JEST TAKIE ŻE WPIERW PODNOSIMY CENĘ UPOSAŻENIA USŁUGI I POPYTU ZROBILISCIE INACZEJ PODATEK OD ZBYTU I MAMY INACZEJ - NO I KU--WA ZYJE MI SIĘ DOSTATNIE ( raczej dostatecznie - miska ryżu )kiedyś przy rozmowie z pewnym panem ( stacja paliw w Subicach ) bardzo wycwałał PIS bo podniosą najnizsza krajową - jedno co mu powiedziałem - podniesienie najniższej krajowej to sprzyja dla rzadu - mają więcej pieniędzy z podatku - spotkałem tego gościa po paru miesiącach i powiedział ze miałem rację
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane