Reklama
Reklama

Komentarze

16
A
Aqq300 😏 Szyderca
4 lata temu

Rychu na trenera!

0

Zglos komentarz

I
irek720624 🌾 Wieśniak
4 lata temu

dwaj złodzieje nawet naszą siatkówkę okradają

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
4 lata temu

No i dzieki temu zdjęciu Rysio oszust zostanie prezesam PZPS !!!! Jakieś pytania sa😤😤😤😤😤????tak się robi kariery!!!!!

0

Zglos komentarz

L
lslodko 😏 Szyderca
4 lata temu

Jezdzac czesto stopem przez Niemcy do Brukseli podpatrzyl nawet "Raute" Merkelowej.

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
4 lata temu

"Długa i poważna rozmowa o sporcie" między Richardem i prezesem mogła dotyczyć tylko i wyłącznie tego, jak by tu więcej kasy z tego sportu ukraść.

0

Zglos komentarz

D
dosieci55 🎖️ Snajper
4 lata temu

Rysio z tym swoim uśmieszkiem "szef mnie lubi, mogę kraść dalej", byłby się pewnie w stanie dopasować nawet do diabła

0

Zglos komentarz

B
boskiradek 😏 Szyderca
4 lata temu

Czy tylko ja widzę narysowanego penisa na piłce

0

Zglos komentarz

O
oleum 😏 Szyderca
4 lata temu

mowa ciała Ryszarda - JUŻ GŁĘBIEJ SIĘ NIE DA :)))

0

Zglos komentarz

S
socjalnyMG 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Czy ktos zwrocil uwage na zdjecie na scianie

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
4 lata temu

a na ścianie najlepszy siatkarz stulecia - zasięg 8,34 m, wyskok 6,43, serował 351,3 km/h. grał w drużynie ***** ***. siatkarz, ale ogólnie nieudacznik

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
4 lata temu

Jazda z Brukseli na Podkarpacie, zimą, w kabriolecie, samochodem dawno zezłomowanym, To sport ekstremalny! Ta funkcja mu się należy!

0

Zglos komentarz

S
slodki_kartofelek 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Na wstecznym, bo wszystkie biegi do przodu wyjęte. I skręca tylko w prawo jak przystało na prawaka.

0

Zglos komentarz

Q
Qglarz 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Zacytuję Kapitana Bombe: "tępe huje"

0

Zglos komentarz

M
metiu6 🏹 Łowca
4 lata temu

A na piłce ktoś penesa narysował!

0

Zglos komentarz

S
szabad 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Przez ten 'koszyczek' z łapek wygląda jak ostatni de**l. Kto to wymyslił?

0

Zglos komentarz

S
stalownikOstr 🌾 Wieśniak
4 lata temu

I ten co miał kolizje z brzozą .. jaja nie z tej ziemi

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
4 lata temu

I takie coś rządzi krajem.

0

Zglos komentarz

Reklama