Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Polacy maja geny chlopow panszczyznianych, zawsze na kolanach przed panem i plebanem, gotowi do bohaterstwa i cierpienia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I sa na tyle glupi ze nawet nie sa swiadomi wlasnej glupoty, tylko powtarzaja propagande, ktora wladza ich karmi!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Głupi jak Polak! To powiedzenie obieglo swiat juz kilkakrotnie w ciagu ostatnich dziesiecioleci. Ma ono juz swoja historie i po raz kolejny odkrywa o NAS przerazajaca prawde. Jestesmy durniami w oczach Swiata i potrafimy tylko gardlowac, szczekac, pic i czynic absurdalne, niezrozumiale dla innych...
"Głupi jak Polak! To powiedzenie obieglo swiat juz kilkakrotnie w ciagu ostatnich dziesiecioleci. Ma ono juz swoja historie i po raz kolejny odkrywa o NAS przerazajaca prawde. Jestesmy durniami w oczach Swiata i potrafimy tylko gardlowac, szczekac, pic i czynic absurdalne, niezrozumiale dla innych rzeczy. To MY jestesmy autorami organizowania przetargow na krola Polski (wolna elekcja). Smiala sie wowczas z Nas cala Europa. Bylismy w jej oczach prymitywnymi id***ami, ktorzy pijackim glosem wrzeszczeli "Vivat Rex"." - interia.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane