Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Widocznie Polakow stac, kiedy Polska w ruinie z dlugiem 1.5 biliona.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - Bo najazniejsze jest kupowanie poparcia w elektoracie PiSu, zeby zachowac wladze i dyktature.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taa bo JSW to PGG nie wiesz o czym piszesz i trolujesz ile wlezie, 2 minuty zajęło mi sprawdzenie skąd ta spółka akcyjna pozyska środki na te wypłaty, zaślepienie czy zwyczajna nienawiść do pracujących?, czy pospolity troling bo górniki to zło, a Sasin to raczej by zabrał i prz..... niż dał.
Taa bo JSW to PGG nie wiesz o czym piszesz i trolujesz ile wlezie, 2 minuty zajęło mi sprawdzenie skąd ta spółka akcyjna pozyska środki na te wypłaty, zaślepienie czy zwyczajna nienawiść do pracujących?, czy pospolity troling bo górniki to zło, a Sasin to raczej by zabrał i prz..... niż dał.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kiedys bylo 2 troli PiSu na wiocha, teraz 4 a czasami nawet 6...PiS boi sie wiochy!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież to polska tradycja - przekupywanie górników pieniędzmi publicznymi, żeby siedzieli na Śląsku i nie zwalili się rządzącym do Warszawy uzbrojeni w kilofy, ciężkie śruby do rzucania, płyty chodnikowe i inne obiekty, które dało się zdemolować już na miejscu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane