Reklama
Reklama

Komentarze

12
[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Brakuje krat

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
4 lata temu

No ostatecznie mógłby być uniform w pasy.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
4 lata temu

To jest forma ucieczki przed odpowiedzialnością. Oby nie. Liczę na proces

0

Zglos komentarz

O
Ogirys 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Ja bym go chętnie widział w wariancie francuskim... Szubienica... Gilotyna... No wiecie...

0

Zglos komentarz

E
extension666 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Ewentualnie wariant rumuński. Prawda taka że nie jest to Marzenie większości tych co idą głosować. Z drugiej strony połowa parlamentarzystów powinna siedzieć (może więcej)

0

Zglos komentarz

P
4 lata temu

Większość Polaków? Skąd te dane? Marzenia lewactwa

0

Zglos komentarz

P
peghehe 😏 Szyderca
4 lata temu

kazdy jeden kto posiada odrobine wiedzy i organ zwany mozgiem , patola dojaca system sie cieszy ze ten rosyjski agent rzadzi i rozdaje cebuliony

0

Zglos komentarz

P
4 lata temu

Peghehe, szkoda że ty nie należysz do grupy osobników posiadających mózg

0

Zglos komentarz

P
peghehe 😏 Szyderca
4 lata temu

do geniuszy to moze i nie naleze ale przy Tobie to tak wygladam :-D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

A ja czekam niecierpliwie na opozycję, która się nie będzie dała ogrywać jak dzieci rzekomemu wariatowi. Na opozycję która będzie w stanie utworzyć silny rząd bez socjalistycznych pomysłów i rozdawania pieniędzy.

0

Zglos komentarz

D
4 lata temu

Ja nie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Mokre sny POwców...

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Niestety, to prawda. I ta cała opozycja jest denna, skoro nie potrafi poradzić sobie z jednym oszołomem.

0

Zglos komentarz

S
spojlers 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Na urnę

0

Zglos komentarz

M
4 lata temu

Naganiacie ludzi na Kaczynskiego, a mateuszek dalej będzie dokręcał śrubę...

0

Zglos komentarz

D
darek286 🏹 Łowca
4 lata temu

Nie mogę się doczekać powtórki z rumuńskiego kabaretu.

0

Zglos komentarz

W
whitewolf666 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Komora gazowa byłaby lepsza

0

Zglos komentarz

Reklama