Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7a tęczaki ile dostały od ,miasta warszawy?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kiedys na to sie mowilo kibole.. teraz pozarzadowa nie kontrolowana grupa radykalnych bojowkarzy fundowana ze skarbu panstwa czyli "Straz Narodowa".. nielegalnie uzbrojona.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dziekuje za uwage. W polskim tlumaczeniu: mlodzierz faszystowska...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten cały Gliński od dawna mi się nie podobał, taki z cicha pękł, mierny ale wierny, bez wyrazu, bredzi zawsze bez ładu i składu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tego 1 g**ja do lasu zakopać żeby tylko słona z butów wystawała…. A dziwicie się ze chleb będzie po 10 zł zaraz jak 3 tu 70 tam … a owsiak ku**a robi składki na sprzęt…. Bo państwo wydaje na ku**y i pe**low
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeśli ktoś się dziwi i krytykuje, to jest naiwnym hipokrytą. Bo jak do władzy dojdzie lewica, to przecież wsparcie dostaną sexedukatorzy i parady równości. Chyba, że z życia publicznego wywalimy ideologie (czyli też religie).
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I tu jest problem Polaków, twoja wypowiedź to pokazuje dobitnie. Widzimy ( jako naród) tylko czarne i białe. Nie na darmo mamy flagę biało-czerwoną. Ma być tak lub tak nic po środku dla wszystkich. Takie społeczeństwo nie ma prawa bytu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane