Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Szczęść Boże ludziom dobrej woli. Złoczyńcy mają gnić w więzieniach, a mordercy i ludobójcy wisieć z wyroku sądowego. Taka jest nasza wiara. "Usuniesz zło spośród siebie" napisano. "Jeśli zaś ktoś posunąłby się do tego, że bliźniego zabiłby podstępnie, oderwiesz go nawet od mego ołtarza, aby ukarać...
Szczęść Boże ludziom dobrej woli. Złoczyńcy mają gnić w więzieniach, a mordercy i ludobójcy wisieć z wyroku sądowego. Taka jest nasza wiara. "Usuniesz zło spośród siebie" napisano. "Jeśli zaś ktoś posunąłby się do tego, że bliźniego zabiłby podstępnie, oderwiesz go nawet od mego ołtarza, aby ukarać śmiercią." Ogłupieni dziwnym nauczaniem ludzie nie rozumieją zupełnie zasad. Katolik to nie cielę prowadzone na rzeź, które można doić, strzyc, obdzierać ze skóry, a na końcu zarżnąć i przerobić na konserwy dla psów. To rycerz i wojownik, także z teczką i paragrafem na złoczyńców.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane