Reklama
Reklama

Komentarze

4
E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Podszedł do tematu zbyt optymistycznie ;-)

0

Zglos komentarz

G
gumbad 🏹 Łowca
4 lata temu

To się nazywa faksymile.

0

Zglos komentarz

H
herstan 🌟 Padawan
4 lata temu

Doktor prawa , ani śmiać się ani płakać , jedynie ubolewać nad uczelnią która przyznała mu taki tytuł

0

Zglos komentarz

C
christoff71 🌾 Wieśniak
4 lata temu

nie wiem kto to jest Zulczyk,ale jak patrze na to zdjecie to zgadzam sie...

0

Zglos komentarz

Reklama