Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Nie starczylo 2 miliardow na propagande? Mialo byc na chorych na raka...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prędzej dostanie medal od towarzyszy, niż jakiegoś Waszego bzdurnego kociokwiku. W czasach kiedy pis na każdym polu zalicza klęskę (szalejąca inflacja, zapaść służby zdrowia, strajki w policji, rozwalone sądownictwo, konflikt z UE), 40% zmanipulowanej przez TVP ciemnoty dalej chce na nich głosować.
Prędzej dostanie medal od towarzyszy, niż jakiegoś Waszego bzdurnego kociokwiku. W czasach kiedy pis na każdym polu zalicza klęskę (szalejąca inflacja, zapaść służby zdrowia, strajki w policji, rozwalone sądownictwo, konflikt z UE), 40% zmanipulowanej przez TVP ciemnoty dalej chce na nich głosować.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Juz oszukali wszystkie grupy spoleczne, wszyscy protestuja a oni dalej oglupiaja narod, swoja prymitywna propaganda jak za czasow PRL!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na glupote Polakow nie ma lekarstwa...pozostaje Wam tylko modlitwa, zacofany narodzie!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przedstawi we Wiadomościach swoje badania, które jasno pokażą że to element wojny hybrydowej opozycji i tyle będzie z tego kwiku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A co słychać u synka pe****lka , tatuś musi być sługusem faceta z łupieżem Bo wznowią śledztwo
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane