Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Wszyscy to tylko maszynki do glosowania, oststnio dobrze nasmarowali maszynki 💵 💵 💵
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za komuny nie było handlu zarówno w niedziele jak i w sobotę. Dziw ze jeszcze w sobotę można zakupy robić. Czemu ci biedni pracownicy sklepu nie mogą mieć weekendu wolnego? Wszyscy powinni mięć weekend wolny policjanci pilnujący schodów i domu prezesa też!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Marzy ci się powrót do komuny, tak jak pisowi do sanacji? Dlaczego komuchy na siłę chcą uszczęśliwiać ludzi, jeśli jestem pracownikiem np. biedry i chcę pracować w niedzielę, a w zamian mieć wolne w tygodniu to dlaczego ty masz za mnie decydować?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
vacarius - Wszyscy? Czyli lekarze, ratownicy, dyspozytorzy przesyłu energii elektrycznej, obsługa elektrowni i elektrociepłowni, obsługa wodociągów, obsługa systemów grzewczych, kolejarze, kierowcy, taksówkarze? Metro powinno być zamknięte? Powinny być zamknięte stacje benzynowe? Powinny być wyłączo...
vacarius - Wszyscy? Czyli lekarze, ratownicy, dyspozytorzy przesyłu energii elektrycznej, obsługa elektrowni i elektrociepłowni, obsługa wodociągów, obsługa systemów grzewczych, kolejarze, kierowcy, taksówkarze? Metro powinno być zamknięte? Powinny być zamknięte stacje benzynowe? Powinny być wyłączone stacje nadawcze radiowe i telewizyjne? Serwery i satelity?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
sklepy powinny byc zamkniete w sobote od 15 do poniedziałku od lat domagam sie zeby urzedy były czynne w sobote a zamknac w poniedzialek niestety nieroby niechca pracowac po co sklepy w niedziele moze cza zabrac ludza kase to nie niee beda kupowac
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież w sprawach gospodarczych lewica i PiS niczym się nie różnią. To komuchy i to komuchy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane