Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciagle i ciagle wiocha pomstuje, ze kosciol, religia to zabobony i do niczego dobrego nie prowadza i w ogole sami pe****le... Jednoczesnie promujecie przyjmowanie skrajnie religijnych ludzi z krajow gdzie pe****lia sie odbywa zgodnie z prawem. 50 letni afganczyk z 13 letnia zona jest tam na porzadku...
Ciagle i ciagle wiocha pomstuje, ze kosciol, religia to zabobony i do niczego dobrego nie prowadza i w ogole sami pe****le... Jednoczesnie promujecie przyjmowanie skrajnie religijnych ludzi z krajow gdzie pe****lia sie odbywa zgodnie z prawem. 50 letni afganczyk z 13 letnia zona jest tam na porzadku dziennym. "moj ekstremizm lepszy niz twoj", "moj pe****l lepszy niz twoj". Logika lewicy w pigulce.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane