Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Terlecki vel Pies, powiedział kiedyś, "że muszą wygrać wybory po pójdą siedzieć" ... Państwo jest zniszczone, wydojone, pozbawione oszczędności (które były do 2015 roku), mamy potężną inflację, drożyznę, ale nie to jest najgorsze. Wolność w Polsce, powoli przestaje istnieć, Policja, zamiast chronić...
Terlecki vel Pies, powiedział kiedyś, "że muszą wygrać wybory po pójdą siedzieć" ... Państwo jest zniszczone, wydojone, pozbawione oszczędności (które były do 2015 roku), mamy potężną inflację, drożyznę, ale nie to jest najgorsze. Wolność w Polsce, powoli przestaje istnieć, Policja, zamiast chronić i pomagać, pałuje, gazuje i zamyka nie tych co trzeba, wolność słowa jest stale szykanowana, wg zasady "albo będziesz mówił dobrze, albo wcale", w szkołach indoktrynacja religijna zaczyna być podobna do talibańskiej. Do tego 30% Polaków, nadal, bezkrytycznie im wierzy ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane