Reklama
Reklama

Komentarze

10
B
Bekaj 🌟 Padawan
4 lata temu

A kiedy nastąpi jakakolwiek refleksja po stronie PiSdzielców?

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
4 lata temu

po wyrokach

0

Zglos komentarz

H
Hooooj 😏 Szyderca
4 lata temu

Tu mają rację. USA leci sobie w kulki i patrzy tylko na swoje interesy, a nie sojuszników. Niestety jesteśmy tylko poszczekującym ratlerkiem, więc dog nie będzie się przejmował naszymi wątpami. Jednak i my musimy przestać być suczką USA.

0

Zglos komentarz

H
Hooooj 😏 Szyderca
4 lata temu

My zawsze, a zwłaszcza za PISu liżemy odbyt USA. Samoloty od nich, system antyrakietowy od nich, atom też pewnie od nich, itp .... A powinniśmy inaczej: "chcecie zarobić? To przygotujcie dobrą ofertę, bo mamy na oku Szwedzkie gripeny, my ewentualnie w offsecie może zgodzimy się na atom od Was, choć...

My zawsze, a zwłaszcza za PISu liżemy odbyt USA. Samoloty od nich, system antyrakietowy od nich, atom też pewnie od nich, itp .... A powinniśmy inaczej: "chcecie zarobić? To przygotujcie dobrą ofertę, bo mamy na oku Szwedzkie gripeny, my ewentualnie w offsecie może zgodzimy się na atom od Was, choć oferta Francji też wydaje się atrakcyjna. Patrioty - spoko dobra cena, ale linia produkcyjna amunicji zlokalizowana w Polsce. Itp. po prostu dbać o swoje interesy, a nie bezmyślnie kupować wszystko od "sojusznika". Bo to towar prima sort bo hamerykański.

0

Zglos komentarz

H
Hooooj 😏 Szyderca
4 lata temu

I jeszcze żebyśmny się na tej technologii nie przejechali jak Gruzja na rakietach z Izraela. Jak sytuacja polityczna będzie korzystna dla USA, choć mało prawdopodobne, to może zdalnie zdezaktywują nam system obrony?

0

Zglos komentarz

B
bezyk 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

A Francuzów nożem i widelcem ...

0

Zglos komentarz

D
Daviit77 🎖️ Snajper
4 lata temu

Anżej Duda hegemonem światowej polityki. Inni do stóp powinni mu padać z dziękczynnym pokłonem, że spotkać się z nimi w swej wspaniałomyślności raczył.

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
4 lata temu

Ahahaha szacun panie Jakubie trzeba mieć odwagę żeby przed całym światem pokazać ogrom swojej głupoty i arogancji żeby nie podpaść naczelnikowi.

0

Zglos komentarz

B
beeveer 🎖️ Snajper
4 lata temu

Myślę że tego wpisu można użyć jako groźnej broni. wyślijcie to do białego domu, a kilka osób może tam zejść ze śmiechu.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

bardzo słusznie... do tego nie ma po co spotykać się z tym tetrykiem on i tak nic nie wie i ma pamięć złotej rybki jak już to trzeba spotykać się z panią wiceprezydent usa bo to ona tam rządzi ale w sumie tez nie ma po co bo to zidiociała lewaczka która rozwala ten kraj

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
4 lata temu

kiedy ostatni tankowiec z USA zac*mował do temninalu gazowego i. L.Kaczyńskiego ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

czeka w na morzu aż mu most na ns2 zrobią...

0

Zglos komentarz

S
4 lata temu

Biden to dziadek z demencja co nie kontaktuje co sie dzieje i nie potrafi doslownie zlozyc zdania z sensem. Nawet na konferencje prasowe go nie daja w USA, a co dopiero na wyprawe do biedowa czy inne ekscesy. Nie smieje sie z niego bo tez kiedys bede stary, ale naprawde tak jest. Zobaczcie prosze je...

Biden to dziadek z demencja co nie kontaktuje co sie dzieje i nie potrafi doslownie zlozyc zdania z sensem. Nawet na konferencje prasowe go nie daja w USA, a co dopiero na wyprawe do biedowa czy inne ekscesy. Nie smieje sie z niego bo tez kiedys bede stary, ale naprawde tak jest. Zobaczcie prosze jego ostatnie "konferencje"

0

Zglos komentarz

P
4 lata temu

Brawo Duda, spotkani tego starego cymbała to ujma na honorze. Amerykanie już żałują swojego wyboru.

0

Zglos komentarz

K
Komandor_Buka 😏 Szyderca
4 lata temu

Co ty możesz wiedzieć o honorze im****lu?

0

Zglos komentarz

A
artstr ⚔️ Jedi
4 lata temu

Wie przez jakie H się go pisze. Jak na pisiora to już wielki sukces

0

Zglos komentarz

E
Eltominc 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Dobra decyzja z takim prezydentem nie ma się co spotykać bo poco? Bałaganu narobil tu w usa i na świecie i to w kilka miesięcy swoich rządów a co będzie dalej?

0

Zglos komentarz

Reklama