Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oni są naprawdę de**lami. Każdy normalny człowiek który palnie taka głupotę stara się wytłumaczyć, przeprosić, a ci kr***ni brną w jeszcze głębiej. Myślę, że ich rozum tego nie ogarnia, bo przecież głupi nie że jest głupi. Szacun dla prezesa że ma taki dar otaczania się takimi elementami.
Oni są naprawdę de**lami. Każdy normalny człowiek który palnie taka głupotę stara się wytłumaczyć, przeprosić, a ci kr***ni brną w jeszcze głębiej. Myślę, że ich rozum tego nie ogarnia, bo przecież głupi nie że jest głupi. Szacun dla prezesa że ma taki dar otaczania się takimi elementami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ja myślę, że coś w tym jest...próba generalna, na ile da się wymuszać na państwach ustępstwa; tylko id***a nie widzi tego, że ich planem jest by to od Niemców kupowano prąd i gaz (Niemcy budują węglówki!)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane