Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Wyniki tego żartu są kompletnie niewiarygodne. Jak może 9% Polaków uważać Dudę za najlepszego prezydenta, skoro nawet w elektoracie PiS takie zdanie to niedopuszczalna herezja - wszak największym prezydentem w historii Galaktyki jest wśród tego grona Lech Kaczyński. Duda może być co najwyżej na drug...
Wyniki tego żartu są kompletnie niewiarygodne. Jak może 9% Polaków uważać Dudę za najlepszego prezydenta, skoro nawet w elektoracie PiS takie zdanie to niedopuszczalna herezja - wszak największym prezydentem w historii Galaktyki jest wśród tego grona Lech Kaczyński. Duda może być co najwyżej na drugiej pozycji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciemnogród będzie uważał ze Duda to a*ssss prezydencki a dla mnie to miernota i porażka polski..czemu polska z małej bo tak upadliśmy jako naród i do tego skłócony przez de**li manipulantów! Sprzedał się naród za 500zl i to swoje 500 ciężko zarobione!A vateusze,kaczusze,dudusie i inni z pis
Ciemnogród będzie uważał ze Duda to a*ssss prezydencki a dla mnie to miernota i porażka polski..czemu polska z małej bo tak upadliśmy jako naród i do tego skłócony przez de**li manipulantów! Sprzedał się naród za 500zl i to swoje 500 ciężko zarobione!A vateusze,kaczusze,dudusie i inni z pis
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciemnogród będzie uważał ze Duda to a*ssss prezydencki a dla mnie to miernota i porażka polski..czemu polska z małej bo tak upadliśmy jako naród i do tego skłócony przez de**li manipulantów! Sprzedał się naród za 500zl i to swoje 500 ciężko zarobione!A vateusze,kaczusze,dudusie i inni z pis się cies...
Ciemnogród będzie uważał ze Duda to a*ssss prezydencki a dla mnie to miernota i porażka polski..czemu polska z małej bo tak upadliśmy jako naród i do tego skłócony przez de**li manipulantów! Sprzedał się naród za 500zl i to swoje 500 ciężko zarobione!A vateusze,kaczusze,dudusie i inni z pis się cieszą ze głupków dorwali i żerują na polakach
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane