Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1I właśnie dlatego ukuto w Polsce termin "prawactwo" - żeby nie mylić z prawicą i prawicowością w sensie, w jakim te słowa rozumiane są wszędzie poza Polską.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dokładnie. Osobiście przeraża mnie to, że polska prawica jest oddalona o eony od nowoczesnej prawicy zachodniej. Tolerancyjnej, ateistycznej, a jednak konserwatywnej. Prawactwo - termin doskonale oddający mentalność chłopa pańszczyźnianego, zaściankowego dziada, którego przeraża wszystko co "za mied...
Dokładnie. Osobiście przeraża mnie to, że polska prawica jest oddalona o eony od nowoczesnej prawicy zachodniej. Tolerancyjnej, ateistycznej, a jednak konserwatywnej. Prawactwo - termin doskonale oddający mentalność chłopa pańszczyźnianego, zaściankowego dziada, którego przeraża wszystko co "za miedzą" lub zwykłego nieudacznika, niedojdę, który w życiu nic nie osiągnął i ma świadomość, że nie osiągnie, wobec powyższego za swoje nieudacznictwo, obwinia innych - Tuska, Merkel, UE, LGBT, gender, szczepienia, 5G, Bidena, uchodźców, islamistów, Świadków Jehowy, masonów i wielu, wielu innych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane