Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Oby się zesral pp tej kolacji . Tak mu dopomóż Bog😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Panie Lis ,zamiast sie szlajać po uczelniach i szlifować języki,trza było zostać instruktorem harcerskim,też byś se Pan wyjadał za naszą kasę posiłki po kilka patyków
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Znowu te de**lne licytacje. "moj zlodziej lepszy niz twoj bo ukradl mniej na posilek w restauracji". Zlodziej=zlodziej, a PiS=PO. Jeszcze potraktowalbym to serio jakby to byl ktos z jakas godnoscia, a nie Tomasz Lis. Za czasow TVPO za odcinek "swojego super porgramu" Lis zgarnial 100 000zl z pienied...
Znowu te de**lne licytacje. "moj zlodziej lepszy niz twoj bo ukradl mniej na posilek w restauracji". Zlodziej=zlodziej, a PiS=PO. Jeszcze potraktowalbym to serio jakby to byl ktos z jakas godnoscia, a nie Tomasz Lis. Za czasow TVPO za odcinek "swojego super porgramu" Lis zgarnial 100 000zl z pieniedzy z podatnika.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Żebyś ty rudy c****u był tak samo obiektywny w stosunku do swojej ukochanej lewicowej partii to nawet bym na ciebie złego słowa nie powiedział...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane