Reklama
Reklama

Komentarze

1
D
danzby 😏 Szyderca
4 lata temu

jako jedyny spotkal sie z prezydentem Mongolii, pewnie rozmawiali o hodowli konikow mongolskich, po angielsku....

0

Zglos komentarz

C
cobra_verde 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Pewnie czatował przy drzwiach od kibla a akurat prezydentowi Mongolii zachciało się siusiu. Ten duduś to cwana bestia, nie chcą go na salonach to zakrada się w miejsca mniej oczywiste.

0

Zglos komentarz

Reklama