Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Fuszerke to twój stary odwalił jak cie robił popaprańcu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ja się zastanawiam, co trzeba mieć w mózgu (i skąd się to tam wzięło), żeby pisać "kill lgbt"? W rzekomo chrześcijańskiej Polsce, po historycznych doświadczeniach z Hitlerem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chcesz powiedzieć, że dla ciebie wyzywać kogoś to to samo, co nawoływać do mordowania?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Napisałem na końcu itp. Wiesz od czego to jest skrót? Jakoś nie komentujesz jak inni wypisują żeby wieszac Kaczyńskiego, g**ja pisowców. Jednak jak już jada po PO to już ok. Nie popieram gróźb, wyzywania jeżeli o to ci chodzi 😁
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Napisałeś przede wszystkim "Pewnie tak samo jak wyzywać pisowców". Skrót "itp." niczego tu nie zmienia, bo równie dobrze mogłeś wymienić po przecinku jakiekolwiek inne zachowania i "wyzywanie pisowców" nadal byłoby wśród nich obecne. Jak widać, nie masz pojęcia o moich komentarzach. Co do wyzywania...
Napisałeś przede wszystkim "Pewnie tak samo jak wyzywać pisowców". Skrót "itp." niczego tu nie zmienia, bo równie dobrze mogłeś wymienić po przecinku jakiekolwiek inne zachowania i "wyzywanie pisowców" nadal byłoby wśród nich obecne. Jak widać, nie masz pojęcia o moich komentarzach. Co do wyzywania się, to w Polsce wszyscy się nawzajem wyzywają, nie wyłączając polityków i duchownych. To już tutaj "normalka". Ale nie wszyscy nawołują do mordowania innych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie dziwię się policjantom. Szukać sprawcy dla partii która szuka tylko pretekstu żeby najeżdżać na policję. Jestem ciekaw co będzie jak Po dojdzie do władzy i rolę się zamienia. Kto ich wtedy będzie bronić przed pisowcami 🤣 oby pamiętali te prowokacje 🤣
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak, tak, a lekarze z pielęgniarkami sami zaatakowali punkt szczepień, żeby zwalić na antyszczepionkowców.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Została lewicy żółta farba po malowaniu sciany, i sami popryskali drzwi, bo dawno nic się nie działo...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane