Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6I wybiorą konfederacje jeszcze gorszą. Jeszcze bardziej prawacką, klerykalną i antydemokratyczną. Bo Polacy to sadomasohisci nie podobało im się SLD wybrali PO nie podobało się PO wybrali PIS. No i coraz bardziej są r.chani i im się to podoba. Bo aż im kudle spadają jak stonoga powiedział. Macie pra...
I wybiorą konfederacje jeszcze gorszą. Jeszcze bardziej prawacką, klerykalną i antydemokratyczną. Bo Polacy to sadomasohisci nie podobało im się SLD wybrali PO nie podobało się PO wybrali PIS. No i coraz bardziej są r.chani i im się to podoba. Bo aż im kudle spadają jak stonoga powiedział. Macie prawaki swoje nowe łady bo tego właśnie chcieliście. I nie udawajcie dziś mądrych tylko leccie jak wasz kukiz robić lachy pis.rom.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A później się obudzicie i się okaże się,że się zesr@liście.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane