Reklama
Reklama

Komentarze

2
A
Aqq300 😏 Szyderca
4 lata temu

Odpi.. czepcie się od rodziny. Będzie się nam wszystkim żyło lepiej. Może prócz watykańczyków w s**ienkach - ale kogo to obchodzi?

0

Zglos komentarz

O
oryginalgabber 🏹 Łowca
4 lata temu

Swiat sie nie zawali a będzie wręcz piekniejszy jak wypier..limy Pisiaków w otchłań!

0

Zglos komentarz

Reklama