Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Owszem benzyna po 6 zł ale minimalna stawka za godzinę to 19 zł. Pamiętacie, że w 2015 roku benzyna też tyle kosztowała a za godzinę pracy płacono 6 zł, widzisz różnicę?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Policz cenę chleba wtedy i dziś i policz se różnice. A jak nadal nie rozumiesz to policz o ile skoczyły mieszkania, bo ludzie uciekają w nieruchomości z oszczędnościami by nie stracić. Jeśli uważasz swojej durnocie że inflacja to nic takiego bo teoretycznie zarabiamy jeszcze więcej to popatrz sob...
Policz cenę chleba wtedy i dziś i policz se różnice. A jak nadal nie rozumiesz to policz o ile skoczyły mieszkania, bo ludzie uciekają w nieruchomości z oszczędnościami by nie stracić. Jeśli uważasz swojej durnocie że inflacja to nic takiego bo teoretycznie zarabiamy jeszcze więcej to popatrz sobie jak to się skończy. Skonczy się jak w Afryce tym że ludzie gotówkę wożą taczkami by kupić paczkę zapałek. Zresztą co ją będę się produkował ty mentalnie jesteś murzynem tylko ze bialym
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
11 zł a nie 6 zł wynosiła najniższa stawka za godzinę na umowach o pracę w lutym 2015 roku, czyli dokładnie 5 lat temu. Na podstawie money pl. Właśnie udowodniłem Ci kłamstwo pisowska kłamliwa qrwo!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
widzę i ja, ale to się nie przełożyło na wzrost cen jak obecnie.Widzisz różnicę ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A w 1661 za dniówkę płacono 1 grosz. Widzisz różnicę? A swoją drogą, jak ktoś pracuje za minimalną stawkę, nie powinien samochodem jeździć....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ludzie pracy sobie dadzą radę bo nikt za darmo nie będzie pracował... Ale pomyśl o milionach emerytach która stawka ciągle jest podobna, a te 12 i 14 przyniosą w zębach i to podwójnie oddadzą w podatkach..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko, że ta niemota własnego auta nie ma a wożą mu dudę z tego co vkradli ludziom w podatkach. W ogóle społeczeństwo jego i jemu podobnych utrzymuje od dekad.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane