Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Jeśli ktoś uważa lub twierdzi, że ewentualne wystąpienie Polski z Unii Europejskiej to skomplikowana sprawa, że konieczne byłoby do tego referendum, to jest w błędzie. Od kilku lat mamy prawo, według którego wystarczyłaby do tego zwykła większość parlamentarna" - twierdzi prof. Ewa Łętowska. - praw...
"Jeśli ktoś uważa lub twierdzi, że ewentualne wystąpienie Polski z Unii Europejskiej to skomplikowana sprawa, że konieczne byłoby do tego referendum, to jest w błędzie. Od kilku lat mamy prawo, według którego wystarczyłaby do tego zwykła większość parlamentarna" - twierdzi prof. Ewa Łętowska. - prawo.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Do władzy musi dojść ktoś kto rozliczy pis i również po bez wyjątków inaczej nic się nie zmieni a wręcz pogorszy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przeciez PiS od 6 lat rozlicza PO ze swoim "0" jako ministrem sprawiedliwosci i prokuratorem generalnym i jakos nikogo nie rozliczyli...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane