Reklama
Reklama

Komentarze

34
P
Pafcio1111 🌾 Wieśniak
4 lata temu

W Szczecinie "skoblówa".

0

Zglos komentarz

B
buderus43 💩 JP 100%
4 lata temu

Szlojdra

0

Zglos komentarz

K
4 lata temu

Proca i skoble. Niektórzy strzelali kulkami z łożyska. To taka hardkorowa wersja.

0

Zglos komentarz

O
Onion9400 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Hackówka

0

Zglos komentarz

O
Onion9400 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Haclówka

0

Zglos komentarz

T
Tomek_O 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Tak się mówiło na to w Wawie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

U nas takich jak Antykamera, nazywano po prostu de**l.

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
4 lata temu

Bo u ciebie same prymitywy w domu. Więc i poziom kultury niewysoki...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

aklemas lubuje się w sadistic :) Taka to już zwichnięta osobowość. Tutaj sobie "dorabia" na lewo pisaniem durnych komentarzy. Jak widać dobrze mu idzie XD

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Widzę, że więcej wioskowych kr***now się uruchomiło , to dobrze, de**le wioskowy, proca to nie wiocha, tu się wstawia absurdy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Za to ty jako największy id***a, zawsze na pełnych obrotach XD

0

Zglos komentarz

A
adaselk 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Sprynclówa i strzelało się sprynclami Nakładało się też samą gumkę na palce wskazujący i kciuk

0

Zglos komentarz

L
LOCO0 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Szlojder, broń dzieciństwa i pierwsze wojny osiedlowe... To były czasy..

0

Zglos komentarz

M
MaciekDexter 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Proca i sztyfty

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
4 lata temu

Proca, albo bolcówa, bo strzelało się bolcami

0

Zglos komentarz

D
dosieci55 🎖️ Snajper
4 lata temu

Zastanawiam się co za kr***n daje minusa za to, że ktoś normalnie odpowiada na pytanie???

0

Zglos komentarz

U
uzoman77 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Gabla na śląsku

0

Zglos komentarz

P
papi70 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Chyba za liswartą.

0

Zglos komentarz

Q
Qglarz 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Bolcówka, bo strzelało się bolcami. Częstochowa

0

Zglos komentarz

D
Desperad0s 🌾 Wieśniak
4 lata temu

U nas Haczykówka. Strzelało sie z haczyków. Lublin lata 80-te.

0

Zglos komentarz

K
kubiczkoo 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Sznajderka - Gniezno

0

Zglos komentarz

B
blizbor1 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Wiocha - elitarna loża szyderców. Ha ha ha

0

Zglos komentarz

C
cri12 💩 JP 100%
4 lata temu

Sztyftówka

0

Zglos komentarz

A
atron 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Proca i hacel obok :)

0

Zglos komentarz

K
kwas79 😏 Szyderca
4 lata temu

Szlojder lub gabla.

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
4 lata temu

Proca i strzelało się skoblami jak się drut skończył to kawałek papieru się skręciło i robiło się z niego skobla

0

Zglos komentarz

H
hatson 😏 Szyderca
4 lata temu

Dlatego u nas (Szczecin) nazywalo sie to "Skoblówa"

0

Zglos komentarz

H
hatson 😏 Szyderca
4 lata temu

Proca, byla zazwyczaj z drewna i miala kawalek materialu na gumie do przytrzymywania kamieni albo metalowych kulek.

0

Zglos komentarz

B
bolo1000 💩 JP 100%
4 lata temu

Proca

0

Zglos komentarz

B
bubek666 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Haclówa... a nie proca.

0

Zglos komentarz

I
imajl 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Dokładnie tak !!!

0

Zglos komentarz

F
Fixumdyrdum Czysta Moc
4 lata temu

No takim haclem jak się dostało po doopie to pół dnia piekło. Ten to taki przeciwpancerny :)

0

Zglos komentarz

A
aaarek ⚔️ Jedi
4 lata temu

u mnie to się nazywało hacelki, a procę robiło się najczęściej ze szprychy rowerowej.

0

Zglos komentarz

Z
Zagi82 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Proca, hacylki jako amunicja. Fajne czasy, robiło się też proce z drzewa. To było dzieciństwo cały dzień na zewnątrz i ciężko do domu było nas zaciągnąć a teraz dzieciaki trzeba z kopa wyganiać hehe

0

Zglos komentarz

T
ToOtoto 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Łoo, Panie... Pamiętam. Najpopularniejsza była wersja partyzancka, klasowa - gumka zakładana na dwa palce. Gość przy tablicy nie miał szans... 😉

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
4 lata temu

U nas za strzelanie kawałkami drutu było obijanie ryja.

0

Zglos komentarz

G
grzegorz7791 😏 Szyderca
4 lata temu

Proca.

0

Zglos komentarz

P
Pipin69 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Proca, a strzelało się sztyftami

0

Zglos komentarz

D
Davie0501 💩 JP 100%
4 lata temu

U nas , haclówka a hacelki robiliśmy ze szpilek ;)) A proc to była przeważnie z drewna na kamienie, nakrętki lub kulki od łożyska.Za naciąg używało się gumek od wetylów rowerowych. Wtedy były na metry sprzedawane. A jak ktoś miał naciąg z gumy ,,lotniczej" lub tej od zaciskania przedramienia prz...

U nas , haclówka a hacelki robiliśmy ze szpilek ;)) A proc to była przeważnie z drewna na kamienie, nakrętki lub kulki od łożyska.Za naciąg używało się gumek od wetylów rowerowych. Wtedy były na metry sprzedawane. A jak ktoś miał naciąg z gumy ,,lotniczej" lub tej od zaciskania przedramienia przy zastrzykach , to tak jak by miał mercedesa

0

Zglos komentarz

H
haccp 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Guma lotnicza to był cewnik foleya o ile się nie mylę. Kiedyś były robione z kauczuku, teraz jakiś "nieheteronormatywny" silikon który do d... się nadaje nie na procę.

0

Zglos komentarz

M
miron79a 🌾 Wieśniak
4 lata temu

To była bolcówka...

0

Zglos komentarz

K
k20z4 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Proca, na kulki lub haczyki

0

Zglos komentarz

G
gks1259 🌾 Wieśniak
4 lata temu

w 3miescie skoblówka

0

Zglos komentarz

D
Domingo251 😏 Szyderca
4 lata temu

Niektórzy trzepią się do zdjęć panienek w necie a antykamera i jego fani do jakiś bzdur na fotkach....

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
4 lata temu

gabla :)

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
4 lata temu

nie chciałbym być gloryfikującym młodość zrzędą... ale obserwując dzisiejsze smartfonowe dzieciaki - z jednej strony im współczuje, z drugiej, nabieram coraz większego przekonania ze połowa z nich nie przeżyłaby, gdyby ich nagle wrzucić do 'moich czasów' dzieciństwa...

0

Zglos komentarz

Reklama