Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Każda skrajność jest zła z definicji i nie ważne jest to czy religijna czy światopoglądowa. Nasz naród niestety nie dorósł do tego by to pojąć i dla tego daje się rządzić od 31 lat tym samym ludziom co go wpędzili w nędzę w latach 90-tych. Prosta zasada dziel i rządź! Hitler i Stalin mieli to opanow...
Każda skrajność jest zła z definicji i nie ważne jest to czy religijna czy światopoglądowa. Nasz naród niestety nie dorósł do tego by to pojąć i dla tego daje się rządzić od 31 lat tym samym ludziom co go wpędzili w nędzę w latach 90-tych. Prosta zasada dziel i rządź! Hitler i Stalin mieli to opanowane do perfekcji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zależy jaką telewizje załączysz to i taką prawdę usłyszysz, jeszcze chyba tylko prognozy pogody nie zakłamują ale pewnie i na to przyjdzie pora. Jakbyś się nie obrócił to jakiś polityk próbuje cię wydupczyć od tyłu a przynajmniej sięgnąć do twojej kieszeni. maalak też myslałem że na tak oczywistej p...
Zależy jaką telewizje załączysz to i taką prawdę usłyszysz, jeszcze chyba tylko prognozy pogody nie zakłamują ale pewnie i na to przyjdzie pora. Jakbyś się nie obrócił to jakiś polityk próbuje cię wydupczyć od tyłu a przynajmniej sięgnąć do twojej kieszeni. maalak też myslałem że na tak oczywistej prawdzie zbiję tu kapitał a to wordeck okazał się prawdziwym jasnowidzem ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane