Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Nie liczyłbym na to. Wyborcy PiS to idioci, którzy uwierzą we wszystko co im ta grupa przestępcza powie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy was do końca poj...ło ,gdyby Polska się paliła to byście jeszcze dolewali paliwa .Byle by zrobić PIS na złość .Wy nie jesteście wrogami pis-u ,tylko Polski .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie zgodzę się z Tobą. PiS to zakamuflowana opcja putinowska niemającą nic wspólnego z Polską i polskością.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mam w głębokim poszanowaniu PIS i jego wyborców .Jako Ateista jestem wk**wi..y co się tu odpierdala Ale tu chodzi o Polskę ,mieszkałem w Norwegi pomiędzy tymi ,,biedakami ,,.Obyś nie musiał przekonać się tutaj, kim oni są .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Myślę, że żadnemu z nich nie w głowie pozostać w tym chorym kraju, więc raczej nie będzie nam dane.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane