Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2W Polsce nie jest drogo bo ceny mamy na poziomie Niemiec cymbale, tylko janusze biznesu i wielkie korpo zachodnie i krajowe wyzyskują pracowników płacąc im minimum tego co mogą, za tę samą pracę którą wykonuje Niemiec czy Francuz w ich krajach płace są dużo wyższe. Tak nasz kraj ustawili po okrągłym...
W Polsce nie jest drogo bo ceny mamy na poziomie Niemiec cymbale, tylko janusze biznesu i wielkie korpo zachodnie i krajowe wyzyskują pracowników płacąc im minimum tego co mogą, za tę samą pracę którą wykonuje Niemiec czy Francuz w ich krajach płace są dużo wyższe. Tak nasz kraj ustawili po okrągłym stole komuchy z solidaruchami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To prawda, ceny juz dogonily niemieckie. A jak z polskimi zarobkami?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane