Reklama
Siedziba Fundacji,

Siedziba Fundacji,

przez [Usunięty użytkownik] — 4 lata temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

No co, dopiero się organizujo.

0

Zglos komentarz

J
ju777 🌾 Wieśniak
4 lata temu

A może pozory mylą - a w środku złote kible i 10 kondygnacji pod ziemią? I do tego tunel do granicy żeby było jak spier....ć jak się to wszystko w końcu rozdup..y

0

Zglos komentarz

C
cu2recu2re 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Chyba zaczeli elewacje, a docieplenie teraz drogie. A jeszcze dach do roboty, te 9 mln moze braknac

0

Zglos komentarz

X
xstream 🏆 Master
4 lata temu

Jak za robotę weźmie się pan Wiesio z Blok Ekipy, to na pewno!

0

Zglos komentarz

V
vampir1234 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Jakiś gość wrzuca fotkę wyciętą z gogle zrobił podpis i wszyscy wierzą ze to prawda . Zal mi was

0

Zglos komentarz

Reklama