Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szacun za refleksje i odwagę. Tylko krowa nie zmienia poglądów a biorąc pod uwagę jakie środki i specjalistów od PR zaprzęgli do roboty to wielu dało się omamić. Teraz im normalnie po krasnoludzku wstyd i siara ale i są tacy co nadal ujadają, klepią biedę ale w ogień za karakanem by skoczyli. Albo r...
Szacun za refleksje i odwagę. Tylko krowa nie zmienia poglądów a biorąc pod uwagę jakie środki i specjalistów od PR zaprzęgli do roboty to wielu dało się omamić. Teraz im normalnie po krasnoludzku wstyd i siara ale i są tacy co nadal ujadają, klepią biedę ale w ogień za karakanem by skoczyli. Albo raczej przed lub zamiast, bo karakan się nie pali do patriotycznych czynów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane