Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Czy to nie genialne? Sprawić, by durni wyborcy sami sobie płacili na 500+ (przynajmniej ci pracujący), a dziękowali za to "hojnej" pisowskiej władzy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wynarodowić kraj, to maja squ...y na celu ! Już tu na miejsce wymarłych jak dinozaury polaków, szykuje się plejada gwiazd z dalekiego kraju !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najwiecej stracą małżenstaw z dziećmi bo to taka prorodzinna polityka rządu jest: po co wam pieniądze skoro macie siebie i prezesa którego możecie wielbić całkiem darmo?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ta konkluzja w podpisie nie jest zbyt precyzyjna. Z tego wykresu wynika że jakieś 17-18 % małżeństw z dziećmi straci na nowym ładzie, dla około 15% nic się nie zmieni, reszta - czyli 67-68% - małżeństw z dziećmi coś zyska. Tylko tyle wynika z tego wykresu odnośnie małżeństw z dziećmi.
Ta konkluzja w podpisie nie jest zbyt precyzyjna. Z tego wykresu wynika że jakieś 17-18 % małżeństw z dziećmi straci na nowym ładzie, dla około 15% nic się nie zmieni, reszta - czyli 67-68% - małżeństw z dziećmi coś zyska. Tylko tyle wynika z tego wykresu odnośnie małżeństw z dziećmi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane