Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No jak? Przecież mówił, że do tego trzeba mieć odwagę. Czy facet który nie wychodzi z domu bez 10 ochroniarzy jest odważny? Czy facet który jak w tym domu siedzi to całą dobę pilnuje go 30 policjantów jest odważny? Czy facet który w sejmie przed posłami opozycji wiecznie zasłanie się Terleckim i Kam...
No jak? Przecież mówił, że do tego trzeba mieć odwagę. Czy facet który nie wychodzi z domu bez 10 ochroniarzy jest odważny? Czy facet który jak w tym domu siedzi to całą dobę pilnuje go 30 policjantów jest odważny? Czy facet który w sejmie przed posłami opozycji wiecznie zasłanie się Terleckim i Kamińskim jest odważny? Czy facet który jako wicepremier i minister ds bezpieczeństwa nie pojawia się ani razu na granicy gdzie jest niemal stan wojenny jest odważny? Także Jarek nie kłamał - to może zrobić ktoś odważny a nie taka miękka faja jak on.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane