Reklama
Reklama

Komentarze

7
A
aaarek ⚔️ Jedi
4 lata temu

już w planach jest dodruk pieniędzy. aby było szybciej będą drukowali banknoty o nominale 1000zł więc kasy będzie dużo. co prawda po takim dodruku 500+ wystarczy co najwyżej na waciki ale ważne że wszyscy będą znów milionerami

0

Zglos komentarz

O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
4 lata temu

następny duda

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

Juz wszyscy widza ze PiS daje sobie rade ze wszystkim...ale tylko w TVPiS.

0

Zglos komentarz

B
bezyk 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Glapiński ma rację, już Urban mówił, że rząd się sam wyżywi

0

Zglos komentarz

K
koronny 🎖️ Snajper
4 lata temu

taaa , prawda , świnty ojciec świnty potwierdził ... kościółkowi też się wyżywią

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
4 lata temu

No tak , kutafony sobie poradziły . Dostali podwyżki od frajera a frajer od nich . I g*tara. A ty się martw człowieku.😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

K
koronny 🎖️ Snajper
4 lata temu

glapi to jeden z pisdzich geniuszy !

0

Zglos komentarz

D
Daviit77 🎖️ Snajper
4 lata temu

I właśnie dlatego Nowy Wał, oparty jest przede wszystkim na unijnych pieniądzach.

0

Zglos komentarz

R
roco 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Glapa nocuje w skarbcu. Dawno oderwał się od rzeczywistości. Czas przewietrzyć to towarzystwo

0

Zglos komentarz

Reklama