Reklama
Reklama

Komentarze

3
W
wwwmarek 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Od trzech dni powtarza, gdzie trafiły ciapaki, które chciały jechać do Niemiec.

0

Zglos komentarz

D
damsie5 😏 Szyderca
4 lata temu

Czyli mam rozumieć ,że te dzieci są w Niemczech?

0

Zglos komentarz

A
Agaciorek55 😏 Szyderca
4 lata temu

Pustak bez serca

0

Zglos komentarz

A
Anonim
4 lata temu

I mozgu.

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
4 lata temu

mam problem, ona jest ładniejsza od konia, czy brzydsza. to że głupsza od Suskiego to jest oczywiste

0

Zglos komentarz

A
Anonim
4 lata temu

Jest ladniejsza od suskiego ale glupsza od kobyly.

0

Zglos komentarz

Reklama