Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Kiedy w końcu zrozumiecie że to Morawiecki rządzi tym krajem a nie Kaczynski
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A w Czechach Lewactwo przerypało wybory. Teraz pora żeby inni w Europie dali kopa NEOBOLSZEWII i szkodnikom pokroju Tuska.... JUŻ NIEDŁUGO ✌️✌️✌️✌️
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skąd się bierze twoja nienawiść do ludzi? Wujek zrobił krzywdę w dzieciństwie? Ksionc?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rozumiem, że jak każdy pisiacki ćwierćinteligent, nie masz pojęcia o tym, jak wygląda i czym różni się od polskiej, czeska scena polityczna. Otóż podział prawica - centrum - lewica wygląda w Czechach zupełnie inaczej, tłumaczyć nie będę i tak nie załapiesz. Chciałem ci powiedzieć kolego, że żaden pi...
Rozumiem, że jak każdy pisiacki ćwierćinteligent, nie masz pojęcia o tym, jak wygląda i czym różni się od polskiej, czeska scena polityczna. Otóż podział prawica - centrum - lewica wygląda w Czechach zupełnie inaczej, tłumaczyć nie będę i tak nie załapiesz. Chciałem ci powiedzieć kolego, że żaden pisiacki prostak, nie dorasta do pięt Tuskowi, żaden pisiacki cham nigdy nie zajdzie tak wysoko w strukturach międzynarodowych. Masz rację, już niedługo skończymy z pisiactwem i neobolszewią.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane