Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Wyjaśniam. Program nie jest kontynuowany, ponieważ osiągnięto planowaną liczbę instalacji i mocy. Więcej nie obsłuży istniejąca sieć energetyczna. Podobny problem występuje w wielu państwach i jest typowy dla fotowoltaiki. Sieci nie są zdolne kompensować wahań mocy i magazynować energii.
Wyjaśniam. Program nie jest kontynuowany, ponieważ osiągnięto planowaną liczbę instalacji i mocy. Więcej nie obsłuży istniejąca sieć energetyczna. Podobny problem występuje w wielu państwach i jest typowy dla fotowoltaiki. Sieci nie są zdolne kompensować wahań mocy i magazynować energii.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chińczyk zarobił na panelu i nie tylko oraz wszyscy po drodze. Firmy nękające zarobiły na pośrednictwie nagrywaniu tematu. Wykonawcy zarobili na robocie a hurtownie na materiałach. Ludzie się rzucili, bo to takie niby eldorado, rachunków panie nie płacę ale nie biorą pod uwagę ile wyłożyli na inwest...
Chińczyk zarobił na panelu i nie tylko oraz wszyscy po drodze. Firmy nękające zarobiły na pośrednictwie nagrywaniu tematu. Wykonawcy zarobili na robocie a hurtownie na materiałach. Ludzie się rzucili, bo to takie niby eldorado, rachunków panie nie płacę ale nie biorą pod uwagę ile wyłożyli na inwestycję i kiedy się zwróci na tej szerokości geograficznej. Państwo wsparło toto wszystko pieniędzmi za*ebanymi wszystkim innym co płacą za prąd.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przy tych cenach prądu zwróci się szybciej niż planowałem, a przy tej inflacji to lepiej zainwestować w fotowoltaike niż trzymać na koncie w banku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane