Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rozumiem że Piotrowicz stary komunistyczny prokurator ci pasuje w TK?!haha
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
adampos, albo jesteś gó****k albo umysłowo upośledzony, miller ze swoimi komuchami i styropianowymi pisiorami rozdrapali Polskę, Miller to twarz PRLu i tamtych czasów, obecnie taki wesoły chłopak który podoba się młodemu pokoleniu. Piotrowicz to najgorsza z gnid postPZPRowskich. Wszyscy którzy mieli...
adampos, albo jesteś gó****k albo umysłowo upośledzony, miller ze swoimi komuchami i styropianowymi pisiorami rozdrapali Polskę, Miller to twarz PRLu i tamtych czasów, obecnie taki wesoły chłopak który podoba się młodemu pokoleniu. Piotrowicz to najgorsza z gnid postPZPRowskich. Wszyscy którzy mieli lrg*tymacje PZPRU powinni odejść z życia publicznego i powinni mieć zakaz piastowania jakichkolwiek stanowisk publicznych, także używanie argumentu w stylu, a bo Piotrowicz to czysty de**lizm.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Terach - To kto zostanie w komunistyczno-katolicko-faszystowskich szeregach PiSobory?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
U znów autorytet neokomuchów coś pierdnął i lewe de**lki już mają radochę. Za chwilę pewnie będzie, a bo matołuszek powidzioł, albo twój guru jaro. Wisi mi to całe pisdzielstwo i powiewa, tak tylko uprzedzam.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Panie Miller, a jak Pan wytłumaczy szemrane i utajnione umowy koncesyjne na A2 i A4 podpisane kiedy był Pan premierem?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane