Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pokazcie mi chociaz jednego polityka przez ostatnie 30 lat co by poniosl jakiekolwiek konsekwencje czy zostal skazany. PO/PiS w tym czasie rzadzili bardzo dlugi czas i PO przejmowalo wladze po PiS i odwrotnie. Nikt nigdy nie odpowiedzial za naduzycia wladzy w Polsce i tym razem tez sie to nie zmieni...
Pokazcie mi chociaz jednego polityka przez ostatnie 30 lat co by poniosl jakiekolwiek konsekwencje czy zostal skazany. PO/PiS w tym czasie rzadzili bardzo dlugi czas i PO przejmowalo wladze po PiS i odwrotnie. Nikt nigdy nie odpowiedzial za naduzycia wladzy w Polsce i tym razem tez sie to nie zmieni dopoki PO/PIS dalej u wladzy i historia to pokazala.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
POLITYCY CO BYLI I W PIS I W "totalnej opozycji" w PO: Jaki, Gowin, Sikorski, Morawiecki, Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek... No faktycznie totalna opozycja... Jak ich odroznic od koalicji? Chyba tylko za pomoca "wiadomosci" w TVN/TVP...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mhmmmm... Zapewne. Tak samo jak z każdą, z dotychczasowych "afer". Przecież to oczywiste, że koledzy z magdalenkowego układu sobie nigdy krzywdy nie zrobią. Śmieją się z nas, popijając wspólnie drogie alkohole na urodzinach u dziennikarzy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za ostatni wyrok powinna otrzymać Order Orła Białego. Polska zawsze na pierwszym miejscu!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane