Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Minusujcie, PiSiory, minusujcie. Co nie zmienia faktu, że wasz koniec już bliski!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Może dlatego, że mieszkamy w Polsce a nie we Francji i jesteśmy Polakami a nie Francuzami. A poza tym: "Rzecznik Stowarzyszenia adwokatów paryskich: Prawnicy chcieli przedostać się do części w której znajdowała się minister Belloubet, by tam wykrzyczeć swoje niezadowolenie z reformy. Żaden z protest...
Może dlatego, że mieszkamy w Polsce a nie we Francji i jesteśmy Polakami a nie Francuzami. A poza tym: "Rzecznik Stowarzyszenia adwokatów paryskich: Prawnicy chcieli przedostać się do części w której znajdowała się minister Belloubet, by tam wykrzyczeć swoje niezadowolenie z reformy. Żaden z protestujących adwokatów - bo był to protest adwokatów a nie sędziów - nie został poturbowany, ani tym bardziej ranny. Nie można mówić o brutalnej pacyfikacji przez policję. To nadużycie. Jak również porównywanie protestu w Polsce z protestami we Francji - powiedział nam jego rzecznik Julien Aubignat."
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale po co sprawdzać informacje, jeśli można powtarzać kłamstwa i manipulacje (w tym zmanipulowane filmy, na których zmontowano sceny z różnych lat i różnych protestów) rozsiewane w tym wypadku przez Kurwizję i Patryka Jakiego? W końcu propaganda rządowa sama się nie zrobi, prawda?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak samo lewacy manipulują faktami z protestów. Tak na serio policja jest bardzo wyrozumiała dla was. We Francji szybko by sobie z takimi poradzili. Chciałbym żeby ta nasza policja w końcu zdjęła mundur i poszli przepraszać matki bo bakiewicza i jego ludzi nikt by nie zatrzymał 🤣 te marsze...
Tak samo lewacy manipulują faktami z protestów. Tak na serio policja jest bardzo wyrozumiała dla was. We Francji szybko by sobie z takimi poradzili. Chciałbym żeby ta nasza policja w końcu zdjęła mundur i poszli przepraszać matki bo bakiewicza i jego ludzi nikt by nie zatrzymał 🤣 te marsze lgbt też by szybko chowali flagi i opaski jakby kibole w nich wjechali a nie było policji 🤣
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane