Reklama
Reklama

Komentarze

3
S
4 lata temu

Tej zboczonej babie wszystko kojarzy się tylko z jednym.

0

Zglos komentarz

Z
zulus74 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Głodnemu zawsze chleb na myśli😁😁😁

0

Zglos komentarz

K
koronny 🎖️ Snajper
4 lata temu

brawo baco , trafnie cię odwzorował twórca tego pomnika

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Snickers65 - Nie mieści Ci się to w ramach Twojej wiary? Wiemy. Ty widziałeś penisa wikarego i nie był niebieski. A to przeczy Twojej wierze.

0

Zglos komentarz

L
lukstan 🌾 Wieśniak
4 lata temu

No pięknie, nie dość, że w centrum mają pomnik wielkiej ci**y, to teraz do kompletu ktoś zafundował wielkiego ch**a 😋😋 Mają rozmach😋

0

Zglos komentarz

D
darek22722 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Miał być chyba mikrofon aaa wyszedł ch.j🤣🤣

0

Zglos komentarz

Reklama