Reklama
Reklama

Komentarze

2
M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
4 lata temu

A ja sobie myślę,że kiedyś jak już pis dostanie solidnego kopa w d**ę i przestanie rządzić,pytanie to zada sąd i nie będzie pierdzielenia,że ja tylko rozkazy wykonywałam.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
4 lata temu

PiS przeminie a wstyd i hanba Polakow zostanie...

0

Zglos komentarz

J
joziom 🏹 Łowca
4 lata temu

sram na te dzieci... nic mnie nie obchodzą

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
4 lata temu

O i właśnie jesteś typowym przykładem śm***ia,kanalii,dzięki takim chamom te pisowskie miernoty doszły do władzy. Można się tylko domyślać po twojej wypowiedzi jakie szczęśliwe miałeś dzieciństwo. Pewnie codziennie srano na ciebie.

0

Zglos komentarz

Reklama