Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4W każdym praworządnym państwie każdy z tych opasłych biskupów gniłby w pierdlu za obronę pe****li. A JPII miałby usunięte nazwy ulic skwerów i pomników pierwszego obłudnika watykańskiego okupanta.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kościół zdechnie razem z upadkiem pisu, to tylko kwestia krótkiego czasu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
erwin mylisz się, za bardzo jest to zakorzenione, zbyt dużo ludzi nadal łyka bezpamiętnie to co ksiądz rzuci z ambony. Tak samo jak każda partia w określonym czasie się pokazuje w jarmułakach, tak samo się łasi kościołowi by sobie zdobyć przychylność na wybory. I do tej pory w wielu regionach usłysz...
erwin mylisz się, za bardzo jest to zakorzenione, zbyt dużo ludzi nadal łyka bezpamiętnie to co ksiądz rzuci z ambony. Tak samo jak każda partia w określonym czasie się pokazuje w jarmułakach, tak samo się łasi kościołowi by sobie zdobyć przychylność na wybory. I do tej pory w wielu regionach usłyszysz że "ten" polityk jest zły bo nie chodzi do kościoła. Patrząc realnie są nikłe szance by się to poprawiło w jakiś sprawny sposób, najpierw trzeba kościół odciąć od polityki i biskupów usadzić silną ręką, ale to jakiś mało realne.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Kościół katolicki zmaga się z odpływem wiernych. To nie tylko rosnąca liczba apostazji, ale także coraz mniejszy odsetek uczęszczających na mszę spośród osób wciąż określających się jako katolicy. Kryzys widać także w coraz mniejszych wpływach z tacy oraz zmniejszającej się liczbie dzieci uczęszcza...
"Kościół katolicki zmaga się z odpływem wiernych. To nie tylko rosnąca liczba apostazji, ale także coraz mniejszy odsetek uczęszczających na mszę spośród osób wciąż określających się jako katolicy. Kryzys widać także w coraz mniejszych wpływach z tacy oraz zmniejszającej się liczbie dzieci uczęszczających na religię w szkołach." - money.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Proste. Kościół płacić nie chce, nie płaćmy również Kościołowi. Az tak trudno zrozumieć tę prawidłowość?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wordeck - Zaprzecz, że Polska nie jest okupowana przez Watykan. Okupowana i okradana. Napisz nam, wstaliśmy z kolan, czy nie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane