Reklama
Reklama

Komentarze

2
S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Od zawsze tak powinno być 500+powinno być nagrodą dla ludzi którzy dokładają się do kasy państwa

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
4 lata temu

Tak powinno być ale za mały byłby elektorat

0

Zglos komentarz

S
4 lata temu

Jakie 500+??? Państwo, które zabiera jednym, by dać drugim to bandyckie państwo. Podatki powinny być pobierane, aby służyć wszystkim.

0

Zglos komentarz

Reklama