Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na najbliższej stacji paliw ode mnie gaz był ostatnio po 3,15 złotych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
:D ktoś tu przecenia role Pisu na świecie.... Nie sądzę żeby Kaczyński sterował całą światową gospodarką :D bo wszędzie rosną ceny szczeólnei paliw jak szalone.... za Zachodnią granicą już do 10 zł dobija cena benzyny w niektórych krajach.... u nas jest dalej prawie najtaniej w całej UE.... ale zin...
:D ktoś tu przecenia role Pisu na świecie.... Nie sądzę żeby Kaczyński sterował całą światową gospodarką :D bo wszędzie rosną ceny szczeólnei paliw jak szalone.... za Zachodnią granicą już do 10 zł dobija cena benzyny w niektórych krajach.... u nas jest dalej prawie najtaniej w całej UE.... ale zindoktrynowany troll łyknął jak pelikan że to Kaczyńskiego wina... była wina Tuska teraz jest Wina Kaczego, i jak ma być w Polsce normalnie skoro mamy taką ciemnotę ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
:D i to ma być argument za tym że Kaczyński jest winny światowej drożyzny i rosnących cen wszytkiego a szczególnie energii ? ? ? D::DD to jak ja jestem ciemnota to kto ty jesteś ? :D kompletne dno ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A pamiętasz jak kaczor i inni politycy PiS darli mo**y, że drogie paliwo to wina Tuska?????? Bo ja doskonale pamiętam.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bigmarkus no dokładnie :D była wina Tuska, mamy winę Kaczyńskiego.... Gawiedź zindoktrynowana przez propagandowe media, zaczyna łykać to jako prawdę :D że wszystko to ich wina....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niestety ale większość społeczeństwa nie ma bladego pojęcia o elementarnych prawach rynku czy ekonomii w świecie globalizacji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
dokładnie, a Trolle i propaganda partyjna za nasze pieniądze jak wyżej dalej dzieli i ogłupia społeczeństwo....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dziś w okolicy Włocławka LPG 3,34 jeszcze wczoraj 3,11. I ch..j trzeba kupować konia i furmankę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale kon na powietrze nie chodzi a żarcie dla niego też w górę idzie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Estonia, Litwa, Polska 5% inflacja, Luksemburg 3,5%, Niemcy 3,4%, średnia UE 3,2% - przestań z ludzi de**li robić, przygłupie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Im więcej kaczor rozdaje (kupuje głosy za wasze pieniądze) tym wyższe będą ceny. Taka logika. A kto wie jaka dziś jest realna wartość świadczenia 500+? Odpowiem. Mniej niż 300zl.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane