Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeżeli zatem polskie prawo w Polsce jest ważniejsze od prawa międzynarodowego to polskich kierowców nie powinna poza granicami Polski obowiązywać na przykład konwencja wiedeńska.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ha ha ha brednie ujemnego IQ. Gdy PiS sfałszował wybory i pisałem o tym to same minusy, jakoś demokratyczne zasady wam się strasznie podobały ale ale co za zmiana teraz już nie ma demokracji?. Demokracja dla was jest jak pstryczek od światła cyk włączona cyk wyłączona. Potęga ujemnego IQ startach si...
ha ha ha brednie ujemnego IQ. Gdy PiS sfałszował wybory i pisałem o tym to same minusy, jakoś demokratyczne zasady wam się strasznie podobały ale ale co za zmiana teraz już nie ma demokracji?. Demokracja dla was jest jak pstryczek od światła cyk włączona cyk wyłączona. Potęga ujemnego IQ startach się bać. Gdzie byście te bzdury wypisywali gdyby nie Internet?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane