Reklama
Reklama

Komentarze

4
V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

Na stacjach drożej a na amerykanskich giełdach za baryłkę taniej.

0

Zglos komentarz

C
Czaplak 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Raczej na przelewie z Ministerstwa Finansów ktoś zapomniał dopisć jedno albo i dwa zera...

0

Zglos komentarz

J
Jacek3010 😏 Szyderca
4 lata temu

Wina Tuska wiadomo

0

Zglos komentarz

C
cyfix 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Typowy wyborca p1s powie: Za Tuska kradli! Tera sie z nami dzielo! Pińcet plus dali, Tusk nie doł itd, itp...

0

Zglos komentarz

Reklama