Reklama
Reklama

Komentarze

2
V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

Ich ból jest większy niż nasz. Trza się z tym pogodzić lewaki. Bo prawaki przecież wierzą w lepsze życie po śmierci i dlatego tak płaczą po zmarłych.

0

Zglos komentarz

K
knur1987 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Stare, zeszłoroczne Na chwilę obecną nieaktualne, bo już nikt się nie boi pseudopandemi, oraz tych pisowskich de**li

0

Zglos komentarz

Reklama