Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ta unia pomoże tak samo jak pis z naszych pieniędzy też mi piękny gest. Ha..tfu. Niewątpliwie morawiecki i sasin to większe mendy od ciebie, ale to komuchy unijne stworzyły problem z podwyżkami prądu przez ten swój European Green Deel, którego finansowanie będzimy ponosili wszyscy niezależnie czy rz...
Ta unia pomoże tak samo jak pis z naszych pieniędzy też mi piękny gest. Ha..tfu. Niewątpliwie morawiecki i sasin to większe mendy od ciebie, ale to komuchy unijne stworzyły problem z podwyżkami prądu przez ten swój European Green Deel, którego finansowanie będzimy ponosili wszyscy niezależnie czy rządzi pis, po, czy inni oszuści. Podziękujmy eurokomuchom za rozwiązywanie problemów które sami tworzą, dokładnie tak jak pis.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane